Wręczenie odznaczeń i wyróżnień

W dniu 08 listopada 2022 r. w auli im. A. Sołtana odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń i wyróżnień pracownikom Politechniki Łódzkiej. Uroczystość miała bardzo wniosły charakter. W Instytucie Elektroenergetyki w roku 2022 r. zostało wyróżnionych pięciu pracowników.

Wyróżniono następujących pracowników:

1. dr hab. inż. Irena Wasiak, prof. uczelni      Złoty Krzyż Zasługi
  2. dr hab. inż. Tomasz Piotrowski                    Medal Złoty za Długoletnią Służbę
  3. dr inż. Janusz Buchta                                     Medal Komisji Edukacji Narodowej
  4. dr inż. Przemysław Tabaka                            Medal Komisji Edukacji Narodowej
  5. Beata Kowalska                                               Medal Złoty za Długoletnią Służbę

Odznaczenia państwowe i Medale za Długoletnią Służbę pracownicy Instytutu otrzymali z rąk Wojewody Łódzkiego dr Tobiasza Bocheńskiego, zaś medale Komisji Edukacji Narodowej wręczył Kurator Łódzki - Waldemar Flajszer.